Queen Symfonicznie

29.05.2021 (sobota)
16:00 i 19:30

Opis

29 MAJA 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w rodzinnej Łodzi! Po czterech wyprzedanych jesiennych koncertach, zespół znów zagra w swoim mieście, tym razem w klubie Wytwórnia, w składzie powiększonym o 5 muzyków. Zapraszamy dwukrotnie w sobotę 29 maja 2020, początek koncertów o 16:00 i 19:30.

Będzie to symboliczny powrót po ośmiu latach do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ponieważ premierowy koncert projektu miał miejsce właśnie w klubie Wytwórnia jesienią 2011 roku.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150 000 widzów, a każdy występ cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, która nieustannie wypełnia sale do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

QUEEN SYMFONICZNIE to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, wypełniony najwspanialszymi kompozycjami grupy Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części koncertu wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Queen Symfonicznie

Organizatorzy:

Fantom Media

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

15:30 Otwarcie bramek
16:00 Queen Symfonicznie

19:00 Otwarcie bramek
19:30 Queen Symfonicznie