Bednarek

05.11.2021 (piątek)
20:30

Opis

BEDNAREK tym razem #Inaczej  – daje nowe życie piosenkom

Najnowszy singiel „Bądź przy mnie” zapowiada najważniejszą trasę koncertową tej jesieni polskiego artysty. Podczas #InaczejTour 2020 usłyszymy garść nowych utworów, ale także największe przeboje Bednarka w nowych zaskakujących aranżacjach. To jak wejście na imprezę do rockowego klubu, w którym podaje się energetyczne drinki z jazzowymi dodatkami.

 Wszystkie piosenki, które moi fani znają, dostaną nowe życie. Było to dla mnie duże wyzwanie. Są zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych – zdradza Kamil.

Bednarek zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków.

– Z pewnością dużo się nauczyłem przy produkcji nowych brzmień, nowego życia moich piosenek. Jest to dla mnie ciekawa lekcja od starszych kolegów z branży, którzy jako wspaniali muzycy są bardzo otwarci na takie projekty.

Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków Kamil, podczas koncertów z nowymi wizualizacjami, chce przekazać nowe przesłanie: – W codziennym życiu wyjdźcie poza schematy, to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy, zwłaszcza teraz – dodaje Bednarek. – Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować – mówi Kamil.

Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę podczas trasy koncertowej w USA i Kanadzie – został doskonale przyjęty przez publiczność. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na prezentacje nowego projektu muzycznego Bednarka dla polskich fanów.

Bednarek Inaczej

Organizatorzy:

DM Agency oraz EUFORIA

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

19:30 Otwarcie bramek
20:30 Support Brak
20:30 Bednarek