Dla mediów

O akredytację medialną mogą ubiegać się fotoreporterzy i dziennikarze reprezentujący media, a także osoby prowadzące strony internetowe/blogi/portale/media społecznościowe cieszące się popularnością wśród internautów i dużą ilością codziennych odsłon.

Warunkiem uzyskania akredytacji jest wcześniejsza publikacja artykułów/postów dotyczących danego koncertu, przygotowana na podstawie materiałów prasowych lub informacji znajdujących się na stronie klubu Wytwórnia, którą należy udokumentować i dołączyć do formularza zgłoszeniowego (w postaci pliku, linku itp.).

Klub Wytwórnia może udzielać akredytacji jedynie na koncerty, których jest organizatorem. W przypadku koncertów zewnętrznych odbywających się w klubie, w sprawie udzielenia akredytacji należy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem takiej imprezy.

Osoby zainteresowane mogą ubiegać się o dwa rodzaje akredytacji:

  • PRESS (pozwalającą na uczestniczenie w koncercie i przygotowanie z niego relacji prasowej)
  • FOTO (umożliwiającą wejście na teren imprezy z profesjonalnym aparatem fotograficznym i wykonywanie zdjęć przy jego użyciu / umożliwiającą dokonania przez telewizję rejestracji fragmentów wydarzenia). UWAGA! Osoby nieposiadające akredytacji FOTO nie mogą wnosić na teren klubu profesjonalnego sprzętu fotograficznego/nagrywającego.

 

Wypełnienie formularza krok po kroku:

1. Podaj datę koncertu, na który chcesz uzyskać akredytację.

2. Podaj nazwę zespołu/artysty grającego tego dnia.

3. Podaj nazwę redakcji, którą reprezentujesz.

4. Podaj liczbę osób, które ubiegają się o akredytację (możemy przyznać tylko po jednej akredytacji każdego rodzaju dla danej redakcji), imię i nazwisko tych osób, rodzaj akredytacji, o jaką się ubiegają, numer telefonu do każdej z nich do późniejszego ewentualnego kontaktu, numer legitymacji prasowej (jeśli ją posiadają) oraz adres e-mail, na który będziemy mogli przesłać decyzję o przyznaniu akredytacji bądź odrzuceniu zgłoszenia.

5. W komentarzu należy zamieścić linki do publikacji/artykułów/postów w mediach społecznościowych dotyczących koncertu, na który chcesz uzyskać akredytację.

6. Pod komentarzem znajduje się miejsce do załączenia plików z udokumentowaną publikacją.

Formularz zgłoszeniowy


    UWAGA!
    Wysłanie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji, a klub zastrzega sobie prawo odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)