WYSTĄPIĄ:
PIOTR CUGOWSKI – polski muzyk, wokalista i współzałożyciel zespołu Bracia. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Od 1997 wokalista zespołu Bracia, z którym wydał sześć albumów studyjnych: Dzieci Wszystkich Gwiazd (2003), Fobrock (2005), A Tribute to Queen (2008), Kolędy (2009), Zapamiętaj (2009) i Zmienić zdarzeń bieg (2013). Występuje także solowo, uczestniczył m.in. w nagraniach płyt licznych polskich artystów, takich jak Marek Raduli, Ewa Małas-Godlewska, Martyna Jakubowicz, Bogusław Mec, Jan Borysewicz, Seweryn Krajewski, Harlem, Wanda i Banda, Leash Eye (2011) czy Endefis. Współpracował także z Adamem Sztabą.
Michał Kobojek. Saksofonista. Ukończył naukę w Państwowym Studium Jazzowym przy Zespole Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie. Jako muzyk debiutował w drugiej połowie lat 90. XX w., współtworząc i uczestnicząc w licznych formacjach muzycznych, w tym takich jak: Funky Four, Tootsie, Swingowa Orkiestra Dęta Ulicy Piotrkowskiej, Copro Combo, Fiesta Loca. Był członkiem łódzkiej grupy dixielandowej – Medicus Band oraz zespołu jazzowego Mainstreet Quartet. W 2001 oraz od 2005 koncertuje z zespołem Varius Manx
ŁUKASZ KARAUDA to wybitny śpiewak operowy, absolwent prestiżowej uczelni Royal Welsh College of Music and Drama w Anglii, którą ukończył z wyróżnieniem. Zdobywca stypendium Królowy Elżbiety. Jako student śpiewał jedną z ariii przed królem Karolem III. Jest także zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari , zwycięzcą Konkursu Złote Głosy. Występował na największych scenach świata. Śpiewał także w duecie ze światowej sławy śpiewakiem Brynem Terflem oraz na BBC PROMS w Londynie w musicalu Skrzypek na dachu. Współpracował Glyndebourne Festival Opera , z Diva Opera w Londynie, Pracował dla English Touring Opera, gdzie wystąpił w duecie ze słynną angielską śpiewaczką Katherine Jenkins. Aktualnie jest głównym solistą Państwowego Zespółu Pieśni i Tańca Mazowsze. Nadal współpracuje z Operą Narodową w Warszawie, gdzie można go zobaczyć w głównej roli w ,,Maria de Buenos Aires”. Jego piękny, aksamitny baryton będziemy mogli podziwiać właśnie podczas koncertu WOŚP.
BIG BAND ŁÓDŹ FABRYKA pod przewodnictwem Marka Kubisiaka – to znakomity zespół profesjonalnych muzyków, których występy zapamiętacie na pewno. Sięgają po najbardziej znane standardy muzyki rozrywkowej. Budują nastrój od lirycznych, ciepłych utworów instrumentalnych po ogniste, pełne drapieżnego zadęcia brzmienie. Słuchać ich to eksplozja emocji.
AMATORSKA GRUPA TEATRALNA ,,COGITO” to zespół pasjonatów teatru. Są to ludzie różnych profesji, między innymi: nauczyciele, lekarze , plastycy, a także studenci . Tworzą oni zgraną grupę aktorską , której misją jest tworzenie teatru uniwersalnych wartości . W swoim repertuarze grupa sięga po wyraziste, nowoczesne środki ekspresji . Spektakle są więc pełne dynamiki i zaskakujących rozwiązań.
Marcin Jajkiewicz – Aktor i wokalista musicalowy, jazzowy i rozrywkowy. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie wciela się w rolę Jeana Valjeanaw musicalu Nędznicy i Lwa Alexaw musicalu Madagaskar. Wystąpił m.in. jako Georg von Trapp w polskiej realizacji musicalu Dźwięki muzyki oraz jako Książę Hans w Krainie lodu. Wieloletni współpracownik popularnego programu telewizyjnego Jaka to melodia?. Wokalista zespołu Button Hackers, z którym piosenką Między nami zdobył I nagrodę na Festiwalu Jedynki w Sopocie. Wystąpił m.in. na koncertach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, akcji „I ty możesz zostać świętym Mikołajem”, koncercie Solidarni z Białorusią oraz gali Sportowiec Roku 2011, gdzie zaśpiewał w duecie z Kayah. Występował m.in. z Edytą Górniak, Ryszardem Rynkowskim, Marylą Rodowicz, Justyną Steczkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem, Marią Sadowską i Krzysztofem Krawczykiem. Współpracuje z Grażyną Brodzińską. Wokalista w zespole Tango Corazon Quintet Marcina Wyrostka.
Marta Słociak- Wiszniewska – wokalistka. Pochodzi z Warszawy. W 2017 roku ukończyła naukę na Wydziale Wokalno-Estradowym w Warszawie w ZPSM imienia Fryderyka Chopina. Od kilku lat współpracuje z Filharmonią Narodową jako wokalistka, koncertując po całej Polsce. Współpracowała również ze studiem SDI przy dubbingu. Laureatka 2 miejsca w międzynarodowym festiwalu „Happy Day”, podczas którego wystąpiła na największym amfiteatrze w Polsce, obok takich gwiazd jak Piotr Rubik i Zakopower. Finalistka 13 edycji Festiwalu Andrzeja Zauchy, na którym wystąpiła z Operze Bydgoskiej z takimi artystami jak Kuba Badach, Michał Szpak. Laureatka 3 miejsca w Międzynarodowym Festiwalu Anny German. Wydała pierwszą płytę z muzyką chrześcijańską dla dzieci i młodzieży pt. „Daleka podróż”.
Konstancja Iwańczyk – Już od wieku sześciu lat zafascynowana była światem fitnessu sportowego. Pierwsze kroki stawiała pod okiem trenera, Mirosława Kaźmierczaka, który towarzyszył jej przez całą szkołę podstawową. Później, pragnąc rozwijać swój talent, podjęła odważną decyzję o przeprowadzce do Gdańska, gdzie miała okazję trenować w renomowanym liceum sportowym i doskonalić swoje umiejętności pod okiem mistrzyni świata, Aleksandry Kobielak. Jednak los nie zawsze układał się dla niej łaskawie. Przed rozpoczęciem drugiej klasy Konstancja musiała stawić czoła ciężkiej chorobie – jałowej martwicy guzowatości kości główki ramiennej. To trudne wydarzenie zmusiło ją do przerwania nauki i powrotu do miasta rodzinnego, gdzie przeszła aż trzy operacje rąk. Mimo to, nadal odczuwa konsekwencje tej choroby.
The Fentress Experience Singers (TFE Singers) to międzynarodowa energia muzyczna na polskich scenach
BrianPierre jest artystą, trenerem wokalnym, dyrygentem, autorem tekstów, producentem i pedagogiem z ponad 25-letnim, międzynarodowym doświadczeniem. Występuje, nagrywa i zapewnia muzyczne wsparcie dla popularnych na świecie wokalistów, takich jak Fred Hammond, Kirk Franklin, Lyle Lovett, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, i TGD. W 2017 roku BrianPierre wziął udział w 8. edycji The Voice of Poland, w której doszedł do finału. Występuje również jako główny wokalista na koncertach, imprezach firmowych, programach telewizyjnych i ścieżkach dźwiękowych do filmów fabularnych. Niedawno wydał też swoje EP Downing, które dostępne jest na platformach streamingowych.
Mikołaj „Mikser” Mądrzyk – Rapuje od 2009 roku. Specjalizuje się we freestyle’u prowadzonym na ulicy. Swoje występy nagrywa i umieszcza w Internecie. W WBW (muzyczna impreza prowadzona co roku od 2003) bierze regularnie udział jako juror. Prowadzi warsztaty dla młodzieży, w trakcie których omawia zagadnienia, takie jak przemoc, uzależnienia, mass media i manipulacje, treningi kreatywności i kultura hip-hop. W ramach współpracy z fundacją „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” tworzy materiały multimedialne, w tym wideoklipy z jego udziałem mające na celu wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promocję czytelnictwa i wartościowej literatury. Jest ambasadorem programu „Mądrzy cyfrowi”, w ramach którego prowadzi warsztaty
WSTĘP WOLNY