SPEKTAKL [THINGS WE DO FOR] LOVE

08.10.2024 (wtorek)
19:00

Opis

[Things We Do for] LOVE na podstawie sztuki wybitnego angielskiego dramatopisarza Alana Ayckbourna Things We Do for Love

The Sunday Times uznał sztukę za „arcydzieło tragicznej komedii i komicznej tragedii…”  

Alan Ayckbourn mówi o niej tak: „To sztuka, w której namiętny romans między dwojgiem ludzi niszczy wszystko wokół nich. W imię miłości można robić rzeczy, których nigdy nie zrobiłoby się w imię niczego innego; w tym zdradzać przyjaciół, kłamać i oszukiwać. Zadziwia mnie fakt, że niektóre z najgorszych ludzkich zachowań są udziałem właśnie zakochanych.” 

[Things We Do for] LOVE jest trzecim spektaklem scenicznego tryptyku SEX / PŁEĆ / GENDER na scenie Teatru 6.piętro, który stawia przed widzami takie pytania jak: Co to znaczy być Kobietą? Co to znaczy być Mężczyzną? Co znaczy dla Mężczyzny i Kobiety bycie Razem?  

Reżyseruje, tak samo jak poprzednie dwa spektakle tryptyku (BLIŻEJ; edukując RITĘ) Eugeniusz Korin, a występują Anna Dereszowska, Joanna Liszowska, Marek Kalita i Lesław Żurek.  

Autor Alan Ayckbourn 
Przekład Małgorzata Semil 
Scenografia Dariusz Walaszczyk 
Kostiumy Agata Stanula 

UWAGA: 18+ Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych. Treść i forma spektaklu w sposób otwarty poruszają kwestie seksu i erotyki.  

[THINGS WE DO FOR] LOVE - SPEKTAKL | TEATR 6.PIĘTRO

Organizatorzy:

Klub Wytwórnia i Teatr 6.piętro

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!
Koncert dostępny w ramach Karty VIP

Harmonogram:

18:00 Otwarcie bramek
19:00 Spektakl [Things We Do for] Love