ANOTHER PINK FLOYD

27.10.2023 (piątek)
19:00

Opis

Największe przeboje Pink Floyd na żywo – KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

27 PAŹDZIERNIKA 2023 – ŁÓDŹ, Klub Wytwórnia – 19:00

27 października 2023 na scenie Klubu Wytwórnia przy ul.Łąkowej 29 wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na łódzki koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
“Pulse”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie “Pulse”.
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, „Wish You Were Here” , „Another Brick in The Wall”, “Sorrow,  What Do You Want From Me” czy “High Hopes”  a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI

Organizatorzy:

Fantom Media

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

18:30 Otwarcie bramek
19:00 Another Pink Floyd