Aznavour

30.11.2021 (wtorek)
20:00

Opis

Formidable! Aznavour – The Story of a Legend, to niezwykły spektakl muzyczny przygotowany w hołdzie wybitnemu francuskiemu artyście, Charlesowi Aznavourowi. W rolę Aznavoura wcieli się rewelacyjny Jules Grison, znany publiczności ze spektaklu „Paris! The Show”.

Formidable! Aznavour to premierowy spektakl przygotowany przez reżysera Gila Marsallę, twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show. Nowe widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Spektakl przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu.

Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku.

Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczyć spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykłą przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach!

FORMIDABLE! AZNAVOUR

Organizatorzy:

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

19:00 Otwarcie bramek
20:00 Aznavour