BASS ASTRAL X IGO

23.09.2021 (czwartek)
20:00

Opis

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album „Satellite”, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień 2020!

Po zakończonej ogromnym sukcesem trasie IT’S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.

Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na polskim rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 roku. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna.

Wiosną 2019 Igor został (obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka) twarzą Męskiego Grania 2019. Latem Bass Astral x Igo zagrali na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival czy Męskie Granie). Jesienią wyruszyli w fantastycznie przyjętą przez fanów trasę It’s Dark Tour, która wyprzedała się w kilka minut we wszystkich miastach w Polsce.

BASS ASTRAL X IGO ENSEMBLE

Organizatorzy:

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

18:00 Otwarcie bramek
20:00 Support Brak
20:00 Bass Astral x IGO