KULT NOWA DATA

21.06.2021 (poniedziałek)
19:00

Opis

Szanowni Państwo, bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji, jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika Staszewskiego, jesteśmy zmuszeni przełożyć dzisiejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klub Wytwórnia, na 21.06.2021 r.

Miejsca oraz godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowych dat.Raz jeszcze, przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w komplecie już w przyszłym tygodniu! 🙌🧡

Lublin, Łódź oraz Toruń to miasta, które dołączyły do koncertowej mapy trasy Kult Akustik 2021! Zespół pod przewodnictwem Kazika Staszewskiego już w maju 2021 zagra w Klubie Wytwórnia, Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki oraz w Centrum Spotkania Kultur. Bilety na wydarzenia trafiły do sprzedaży!

Na tę trasę z niecierpliwością czekają wszyscy fani Kultu! Już niebawem zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną muzyczną podróż, prezentując najważniejsze utwory ze swojej bogatej dyskografii w wersjach “bez prądu”.  Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Na koncertowej mapie tegorocznej odsłony trasy zagościły właśnie Lublin, Łódź oraz Toruń!

Koncerty Kult Akustik 2021 w Lublinie, Łodzi oraz w Toruniu odbędą się z zachowaniem aktualnych obostrzeń reżimu sanitarnego. Liczba dostępnych miejsc siedzących jest limitowana, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży internetowej na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

KULT AKUSTIK

Organizatorzy:

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

18:00 Otwarcie bramek
18:00 Support Brak
19:00 Kult Akustik