LICYTACJA WOŚP

27.01.2023 (piątek)
15:00

Opis

Pakiet VIP na koncert  Siesta w drodze – Fábia Rebordão oraz spotkanie z Artystką i Marcinem Kydryńskim

W tym roku mamy przyjemność przekazać na aukcję pakiet VIP na koncert Siesta w drodze – Fábia Rebordão, który odbędzie się  18 marca o godzinie 19:00 w Klubie Wytwórnia w Łodzi.

Fábia Rebordão to jedna z najciekawszych i najoryginalniejszych Artystek  reprezentujących gatunek  fado.  Tworzona przez nią muzyka jest niezwykle barwna i bogata. Ogromny, głęboki głos oraz otwartość na inne style to jej znaki rozpoznawcze. Artystka gromadzi na swych koncertach pokaźne grono fanów! Po latach nieobecności na polskiej scenie Fábia Rebordão wraca triumfalnie na serię Wieczorów Fado w Sieście w Drodze.  

Marcin Kydryński – radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali. Przez ponad 30 lat współtworzył wizerunek radiowej Trójki, a jego audycja „Siesta” została wybrana jedną z najpopularniejszych w historii stacji. Obecnie prowadzi autorską audycję „Pora Siesty” w Radiu Nowy Świat. Od 2011 roku prowadzi w Gdańsku Siesta Festival, a także serie koncertów SIESTA w drodze, które nawiązują do jego radiowych audycji. Coroczne płyty „Siesta” stają się regularnie bestsellerami, lądując na pierwszych miejscach OLISu.

W ramach licytowanego pakietu przekazujemy podwójny bilet na wyjątkowy koncert, z miejscami w pierwszym rzędzie oraz spotkanie z Artystką i Marcinem Kydryńskim po koncercie.To będzie świetna okazja by porozmawiać czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Będzie można także zajrzeć za kulisy Klubu. Zwycięzca licytacji może liczyć także na płytę – Siesta Muzyka Świata – z autografem. W skład pakietu wchodzi również nocleg ze śniadaniem w apartamencie w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź oraz powitalny drink w Golden Barze.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji!

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!