MUZYKA ZESPOŁU METALLICA

08.10.2021 (piątek)
19:30

Opis

Po doskonale przyjętej trasie wiosennej projekt „Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie” w wykonaniu SCREAM INC. wraca do Polski na jeszcze więcej występów. W łódzkiej Wytwórni muzycy pojawią się 28 października.

SCREAM INC. to jeden z najlepszych coverbandów Metalliki na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna Orion. Na koncertach usłyszymy największe przeboje królów heavymetalu w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie „Metallica S&M”. To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!

Scream Inc. istnieją od 2008 roku i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym „tribute band’em” z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby ich wyprzedane koncerty za każdym razem i w gdziekolwiek grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym „tribute band’em”, który ma w dorobku symfoniczny koncert „S&M”. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 roku w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! To show stało się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki.

MUZYKA ZESPOŁU METALLICA SYMFONICZNIE

Miejsca siedzące numerowane: od 100 zł

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

18:30 Otwarcie bramek
19:30 Support Brak
19:30 Metallica