Restauracja Four Colors

Restauracja Four Colors to połączenie wyśmienitej kuchni, fantastycznych wnętrz oraz ducha czasów Łąkowej 29. Ogłoszona najlepszą restauracją w Polsce w plebiscycie Sukcesy i Osobowości 2014, stanowi wyjątkowy punkt na mapie miasta. Łódź jest teraz bogatsza o nową propozycję podróży kulinarnej, podczas której nie może Państwa zabraknąć.

Restauracja Four Colors serwuje dania kuchni międzynarodowej ze specjałami kuchni polskiej. Sezonowe zmiany w autorskim menu szefa kuchni zapewniają różnorodność kulinarnej oferty oraz wyjątkową jakość proponowanych dań. Menu dopasowane jest do wszystkich podniebień – w ofercie dostępne są także dania wegetariańskie oraz wegańskie. Dopełnieniem oferty kulinarnej jest szeroki wybór ponad 100 win, a obsługa z wielką przyjemnością wskaże te, które najbardziej odpowiadają Państwa upodobaniom. 

Głodnych wrażeń zapraszamy do skosztowania dań w naszej Restauracji zarówno przed, jak i po koncertach. Gwarantujemy niezapomniane doznania – nie tylko muzyczne, ale i kulinarne.