Sanah

14.06.2021 (poniedziałek)
20:15

Opis

Koncert odbędzie się pod gołym niebem na terenie klubu Wytwórnia.

Sanah to bez dwóch zdań prawdziwa królowa! Jej przeboje pochodzące z debiutanckiego albumu grane są przez wszystkie liczące się stacje radiowe w Polsce, wideo na kanale artystki mają po 100 milionów wyświetleń.

A sanah – samą w sobie – możemy określić królową jeszcze z jednego powodu, albowiem to mistrzyni dramy, w której piękny wokal miesza się z prawdziwie wspaniałymi hitami upiększonymi cudownym wizerunkiem artystki. Co istotne zaś – nadchodzi czas, kiedy będziemy mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Szampan”, czy „Melodia” na żywo. Sanah bowiem rusza w trasę koncertową.

#Nosory Tour obejmuje swym zasięgiem 7 największych miast w Polsce, natomiast już 15 listopada zawita do Łodzi, do „Klubu Wytwórnia”. Co ważne, oprócz samego występu, będziemy mogli doświadczyć bezpośredniego kontaktu z artystką – w specjalnie przygotowanej przestrzeni Meet&Greet każdy fan dostanie możliwość rozmowy z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia, czy zakupu pamiątek. Wszystko zaś utrzymane będzie w odpowiednim dla artystki klimacie glamour i dramy.

Sanah #Nosory Tour

Organizatorzy:

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram:

18:30 Otwarcie bramek (Letnia Scena Wytwórni)
19:30 Karin Ann
20:15 Sanah